اعتبارسنجی و احراز هویت

احراز هویت

همواره یکی از ثابت‌ترین و البته مهم‌ترین بخش‌های برقراری امنیت، ایجاد قابلیت‌های احراز هویت و اعتبارسنجی است. به همین دلیل مرکز امنیت شبکه و داده شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات هامون راهکار اعتبارسنجی و احراز هویت (Validation and ID Protection) را ارائه داده است.

حملات پیچیده صورت گرفته بیانگر این نکته هستند که شیوه استفاده از کلمه های عبور برای جلوگیری از نشت اطلاعات، نفوذ به شبکه های سازمانی و سرقت شناسه های کاربری کافی نمی باشد. مجموع شناسه های کاربری به سرقت رفته در سال 2015 با رشد 23 درصدی به رقم 429 میلیون مورد رسید که تبعات آن شامل خسارات مالی، از دست رفتن اعتبار کسب و کارها و سرقت دارایی های با مالکیت معنوی از شرکت ها بوده است.

راهکارهای پیشرو، کاربر پسند و قدرتمند اعتبار سنجی و احراز هویت با پشتیبانی از فضای ابری جهت ارائه سرویس احراز هویت می باشد که می تواند دسترسی ایمن به اطلاعات حساس و نرم افزارهای کاربری را در هر زمان و هر کجا و با استفاده از هر دستگاهی، ارائه نماید.

یک راهکار اعتبار سنجی و احراز هویت به شما کمک می کند تا از دسترسی های غیر مجاز به شبکه و نرم افزار های کاربردی های حساس جلوگیری نمایید، سازمان خود را با استاندارهای محافظت از اطلاعات سازگار کنید و بهترین شیوه های امنیت سایبری را پیاده سازی نمایید. همچنین این راهکار شما را قادر می سازد تا امنیت سازمان خود را هم زمان با تامین دسترسی های کاربران داخل و خارج از سازمان، همکاران تجاری، پیمانکاران و تامین کنندگان و مشتریان حفظ نمایید.