شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات هامون، با هدف ایجاد تحول در زمینه راهکارها و تجهیزات مبتنی بر فناوری اطلاعات، فعالیت خود را آغاز نمود. رشد چشمگیر شرکت هامون در طی مدت زمانی بسیار کوتاه مدیون وفاداری و حمایت مشتریانی است که مایلند برای تأمین نیازهای تخصصی و رو به رشد خود از خدمات، محصولات و پشتیبانی بی قید و شرط این شرکت بهره گیرند.

چرا هامون؟

شرکت هامون با بهره گیری از کارشناسان متخصص، آکادمیک و با تجربه، در کنار کیفیت بی نظیر خدمات و پشتیبانی منحصر به فرد، پاسخی قاطع به حسن نیت مشتریان خود ارائه نموده است. هم اکنون شرکت هامون توانسته با برنامه ریزی، مدیریت دقیق و تسلط بر تمامی جنبه های فناوری اطلاعات و همچنین شناخت کافی از بازار، به عنوان شرکتی متخصص، صاحب نظر، رو به رشد و مشتری مدار شناخته شود. اخذ گواهینامه های ایزو در رابطه با "مشتری مداری"، "مدیریت کیفیت"، "مدیریت شکایات" و "گواهی نامه های متعدد"حسن انجام کار مهر تأییدی بر این ادعا می باشد.

ارزش های هامون

  • صداقت را سرلوحه کارمان قرار می دهیم.
  • اعتماد و احترام به یکدیگر را باور داریم.
  • مشتری مداری محور اصلی تصمیمات و اقدامات ماست
  • ایجاد محیط کاری سالم و دوستانه از افتخارات ماست.
  • پیشرفت مبتنی بر خلاقیت و نوآوری در کانون توجه ماست
  • وظیفه شناسی و نظم و انضباط، فرهنگ کاری ماست.
  • به کار و تصمیمات گروهی اعتقاد داریم و برای دستیابی به اهداف سازمانی از همکارانمان یاری می خواهیم.
  • یادگیری و یاددهی از وظایف ماست.

پیام مدیرعامل

به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه برنگذرد

خداوند نام و خداوند جای خداوند روزی ده رهنمای

خداوند کیوان و گردان سپهر فروزنده ماه و ناهید و دی

ما در شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات هامون، خلاقیت و نوآوری را سرلوحه فعالیت های خود قرار دادیم و تلاش کردیم تا با بهره گیری از توان تخصصی خود، منشاء تحولی هرچند کوچک در عرصه فناوری اطلاعات، باشیم. رشد چشمگیر این شرکت در مدت زمانی بسیار کوتاه مدیون وفاداری، اعتماد و حمایت مشتریان خوب این مجموعه و تلاش شبانه روزی همکارانمان است

ما تلاش کردیم تا بنیادی مستحکم در محیط چالش برانگیز امروزی بنا کنیم و مأموریت خود می دانیم تا این مسیر را در آینده ادامه داده و با گسترش روز افزون، هامون را به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات، در عرصه های بین المللی معرفی نماییم.

ما هر روزه در محیط کسب و کار خود با چالش های جدیدی روبرو هستیم. سرعت و مقیاس تغییرات در این برهه زمانی بی سابقه است. ما برای غلبه بر این چالش ها، دست به ابتکاراتی زده ایم تا چشم اندازی وسیعتر نسبت به محیط پیرامون خود داشته باشیم و بتوانیم با سرعتی هرچه بیشتر تغییرات را شناسایی و به آن ها پاسخ دهیم.

می دانیم که هنوز در ابتدای راه هستیم اما متعهدیم که با تقویت توانایی های خود، در راه پیشبرد اهداف سازمان گام برداریم.

هادی حسین زاده