راهکارهای هامون

شرکت هامون در راستای پاسخ گویی به نیاز کشور در زمینه فناوری اطلاعات، و همچنین با در نظر گرفتن توان فنی و اجرایی خود، فعالیت های خود را در چهار دسته اصلی تقسیم بندی کرده و با برنامه ریزی دقیق و مدیریت مستقل اقدام به فعالیت نموده است. راهکارهای ارائه شده توسط شرکت هامون به شرح ذیل می باشد:

(Data Center Solution)
راهکارهای مرکز داده
استفاده از تکنولوژی مجازی سازی، تاثیر شگرفی بر روی سیستم های فناوری اطلاعات گذاشته است به طوری که این تکنولوژی کمک شایانی به سازمان ها در جهت رسیدن به اهداف سازمانی شان میکند.
(Information Protection)
امنیت شبکه و داده
امروزه با افزایش تعداد حملات هدفمند سایبری محافظت از اطلاعات سازمانی بیش از پیش مشکل است. Data Lost Prevention (DLP) نامیده می شود با رویکردی جامع به مسئله حفاظت از اطلاعات می پردازد.
(Consultation and Maintenance)
مشاوره و نگهداری
شرکت هامون با بکارگیری شیوه های استاندارد مبتی بر ISO و ITIL و با بهره گیری از سال ها تجربه و توان فنی خود، آماده ارائه کلیه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا، پشتیبانی و تامین امنیت می باشد.
(Training Center)
مرکز آموزش
مرکز آموزش شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات هامون در نظر دارد با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و بروز، با محوریت ارتقا دانش در حوزه فناوری اطلاعات، گامی هر چند ناچیز در این راستا بردارد.